Hakkımızda

Hakkımızda

1st Image

Firma Hakkında

Cem Asansör Makine Motor Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti. 1985 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana asansör sektöründe makine motor ve kayar kapı üretimi, montaj, bakım, onarım ve revizyon alanlarında başarı ile faliyet göstermektedir. Sultangazi’deki fabrikası ve alanında uzman ekipleri ile yurtiçi ve yurtdışında (Arnavutluk, Kongo, Fas, Cezayir, Kosova..) hizmet vermektedir.


Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri takip eden, kalite sorumluluğu ve devamlılığı ilkesiyle çalışan, asansör konusunda bilgi birikimine sahip eğitimli elemanlar yetiştiren ve buna paralel olarak prestijli projelere imza atabilen bir kuruluş olmaktır.


Misyonumuz

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.


Politikamız

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak; müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak, beklentileri karşılamak, talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak vemüşteri şikayetlerini en aza indirmektir. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır. Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak. Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.